Dub & Sub, birçok farklı dilde yüksek kalitede ve makul ücretlerle, anadilde dublaj ve alt-yazı hizmeti veren global bir lokalizasyon firmasıdır.

Merkezi Türkiye / İstanbul olmasına rağmen, çeşitli ülkelerdeki partner stüdyoları ile, her zaman ‘native’ profesyonel dublaj sanatçıları ve çevirmenleri ile iş sunmaktadır.

www.yabancidilses.com Seslendirme Ajansı olarak 2010 yılında reklam ajanslarına ve prodüksiyon firmalarına, tüm dillerde seslendirme sanatçıları sunarak lokalizasyon hizmetlerimize başladık.

2015 yılında, Türk dizilerinin dünya pazarında önemli bir yer edinmesi ile, Dub & Sub lokalizasyon firması olarak, Türk dizileri için birçok farklı dilde dublaj ve alt-yazı çalışmaları ile hizmetlerimizi genişlettik.

İlk etapta lokalizasyon hizmeti sunduğumuz ARAPÇA, İSPANYOLCA(Latam), PORTEKİZCE(Brezilya), RUSÇA gibi dillere, sonrasında, FARSÇA, AZERİCE, ALMANCA, İTALYANCA, KAZAKÇA, MACARCA, ÇEKYACA, ROMENCE, HIRVATÇA, ARNAVUTÇA, ÇİNCE, URDUCA, İSPANYOLCA(Castilian), PORTEKİZCE(Portekiz) gibi diller de eklenmiştir.

Dub & Sub, artık sadece Türk dizileri için değil, global pazardaki her dilden her dile lokalizasyon çalışmaları için, uygun ücrete yüksek kalitede hizmet anlayışı ile, bu alanda ihtiyacı olan birçok farklı firmaya ‘Çözüm Ortaklığı’ sunmaktadır.

Stüdyolarımız

Dünya üzerindeki stüdyolarımız.

Arapça Stüdyo

Halep / Suriye

Türkçe Stüdyo

İstanbul / Türkiye

İngilizce Stüdyo

Londra / İngiltere

Farsça Stüdyo

Tahran / İran

Kazakça Stüdyo

Almaty / Kazakistan

Portekizce Stüdyo

Lizbon / Portekiz

Türkçe Stüdyo

İstanbul / Türkiye

Rusça Stüdyo

Moskova / Rusya

İspanyolca (Latam) Stüdyo

Bogota / Kolombiya